Zabudowa kontenerowa

Kontener flotowy to uniwersalna forma zabudowy z powodzeniem wykorzystywana w sektorze Fast Moving Consumer Goods (FMCG). Chroni przewożony ładunek przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi, charakteryzuje się dużą przestrzenią ładunkową. Zaprojektowany przez specjalistów z najwyższą starannością w trosce o wytrzymałość, funkcjonalność i komfort klienta.

Kontener

Poszycie ścian wykonane w technologii sandwich (laminat 1,5m + XPS 20m + laminat 1,5mm). Podłoga wyłożona sklejką antypoślizgową. Zabudowany dach wykonany w technologi sandwich lub z laminatu poliestrowo-szklanego w formie świetlika (półprzezroczysty). Ościeżnica tylna spawana z profili zimno giętych ze stali nierdzewnej polerowanej. Narożniki zewnętrzne wykończone profilem aluminiowym. Wewnątrz oświetlenie lampa sufitowa LED. 3-5 par punktów mocowania ładunku. Aluminiowa rama pośrednia, skręcana. Zabudowa w kolorze białym. Zewnętrzne wyposażenie zgodne z przepisami o warunkach technicznych dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego. Na zewnątrz oświetlenie LED. Drzwi tylne dwuskrzydłowe.

Kontener izoterminczy

Konstrukcja zabudowy klejona jest z płyt warstwowych typu "sandwich" izolowanych bezfreonową pianką poliuretanową styrofoam z poszyciem z laminatu poliestrowo-szklanego z żelkotem. Dach w formie świetlika. Podłoga wykonana ze sklejki antypoślizgowej. Taki zestaw sprawia, że Klient uniknie nagłych skoków temperatury, możemy przewozić artykuły piekarnicze lub kwiaty.

 

Specyfikacje:

Do góry