Zabudowa skrzyniowa

Skrzynia bezsłupkowa
Zabudowa o skręcanej, aluminiowej konstrukcji. Profil obwodowy aluminiowy, anodowany. Podłoga wyłożona sklejką antypoślizgową o grubości 15 mm. Anodowane profile burtowe 400 mm. Zamknięcia burtowe aluminiowe, kasetowe. Składany  na tylnej burcie cynkowany schodek. 3-5 par punktów mocowania ładunku. Nadkola wyposażone w pojedyncze, bądź podwójne chlapacze w zależności od wersji podwozia. Zewnętrzne wyposażenie zgodne z przepisami o warunkach technicznych dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego. Na zewnątrz oświetlenie LED. Dzielone burty przy długości powyżej 4m - słupki środkowe wypinane i demontowane.

Skrzynia z plandeką

Skrzynia z plandeką tzw. międzynarodówka to najbardziej uniwersalna forma zabudowy wykorzystywana do przewożenia materiałów przestrzennych. Z powodzeniem stosowana w transporcie międzynarodowym. Możliwość uzupełnienia wyposażeniem dodatkowym np. kabiną sypialną i ogrzewaniem postojowym przyczynia się do wzrostu komfortu kierowcy w transporcie transgranicznym. Zaprojektowana przez specjalistów z najwyższą starannością w trosce o jej wytrzymałość, ładowność i komfort klienta.

Dostępna w dwóch opcjach stelażu -  stalowy lub aluminiowy.


Dzięki wszechstronnej adaptacji jesteśmy w stanie zagwarantować 100% satysfakcji Klienta, niezależnie od pomysłu na zabudowę.

Do góry